Forum Gods Of Killing

Witamy na Forum Klanu Gods Of Killing

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 11-09-2009 19:42:27

carek

Counter Strike

status nie posiadam
7021819
Call me!
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 11-09-2009
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Non Steam i Steam

CZYM SIĘ RÓŻNI NON STEAM OD STEAM



NoNsteam to hackerska wersja Steama, normalnie ze steamaem dostajesz kod, którego w ns(=nonsteam) nie ma. Nie mając steama nie możesz wejśc na niektóre serwery steamowe (pisze ci Invalid CD-KEY) czyli zły klucz. Również nie mając steama nie możesz dać w amx admina na steam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi

[ Generated in 1.908 seconds, 10 queries executed ]


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hodowlaptasznikow.pun.pl www.pgg.pun.pl www.wspolnotajp2.pun.pl www.dolinarozpusty.pun.pl www.hulewiczow4.pun.pl