
Witamy na Forum Klanu Gods Of Killing
Counter Strike
nie posiadamCZYM SIĘ RÓŻNI NON STEAM OD STEAM
NoNsteam to hackerska wersja Steama, normalnie ze steamaem dostajesz kod, którego w ns(=nonsteam) nie ma. Nie mając steama nie możesz wejśc na niektóre serwery steamowe (pisze ci Invalid CD-KEY) czyli zły klucz. Również nie mając steama nie możesz dać w amx admina na steam.
Offline